Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 23 października 2018
Teodora i Seweryna
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 43 (1390) 2018-10-25
  W NUMERZE:
» WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. W Częstochowie nie będzie drugiej tury


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
wizytówki firm
Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
TFAuto Poland, jedyny autoryzowany dealer Fiata i Alfa Romeo na terenie byłego województwa częstochowskiego, jest jedną z największych inwestycji maltańskich w Polsce.
TFAuto Poland, jedyny autoryzowany dealer Fiata i Alfa Romeo na terenie byłego województwa częstochowskiego, jest jedną z największych inwestycji maltańskich w Polsce.

Firma matka, Pater Holding Company, działa w bardzo bliskim powiązaniu z Grupą Fiat w Turynie i od 50 lat jest jej jedynym autoryzowanym importerem na Malcie.
Prowadzona przez rodzinę firma nie ogranicza się tylko do reprezentowania na wyspie marek motoryzacyjnych, takich jak Alfa Romeo, Fiat, Iveco, Lancia, Hyundai oraz OM - producenta wózków widłowych, lecz również prowadzi działalność na rynku libijskim i polskim.
TFAuto powstała w Częstochowie 1998 roku, rozpoczynając działalność w niewielkim wynajętym obiekcie mieszczącym salon i serwis. Jednak w krótkim okresie firma odniosła znaczne sukcesy handlowe, co przyspieszyło realizację projektu budowy nowego obiektu gwarantującego lepszy poziom usług dla klientów Fiata i Alfa Romeo. Powstał nowoczesny kompleks motoryzacyjny usytuowany w Częstochowie przy ulicy Drogowców 33/35. W pełni należący do TFAuto obiekt mieści salony sprzedaży Fiata i Alfa Romeo, w których klienci mogą zapoznać się z szeroką gamą modeli każdej z marek, posiada doskonale wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i naprawcze serwis oraz sklep i magazyn z częściami i akcesoriami.
Największym atutem firmy są jednak pracownicy - personel każdego z działów to ludzie dobrze wyszkoleni, posiadający wiedzę i doświadczenie, którzy koncentrują się na miłej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów. Naszą ideą jest, aby każdy klient opuszczał TFAuto usatysfakcjonowany i przekonany, że otrzymał serwis taki, jakiego oczekiwał.
Filozofia TF Auto jest prosta - zadowolenie naszych klientów jest priorytetem, który uzyskać możemy poprzez jakość świadczonych przez naszą załogę usług.

Obecnie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży TFAuto, obejmującą m.in. Seicento w niewiarygodnej cenie, nowego Fiata Pandę w bogatej gamie kolorystycznej oraz wszelkie inne modele.


R


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl