Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 22 lutego 2018
Marty i Małgorzaty
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   

  Nr 8 (1355) 2018-02-22
  W NUMERZE:
» Hołd dla ,,Warszyca" - Żołnierza Niezłomnego
» Wiara i rodzina
» ZŁOTA PIĄTKA W OKF


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_22 kopia

MaxBramy-net.jpg

UmarzanieDlugow.jpg

tartak-int

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Karol-prawoJazdy-int.jpgr e k l a m a
wizytówki firm
"Vitroszlif" Sp. z o.o. - firma z tradycją
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
W nowoczesnym budownictwie coraz częściej wykorzystuje się szkło. Trafia ono tam jako produkt zaawansowanej technologii, dający możliwość dogodnego korzystania z jego wyglądu w połączeniu z różnorodnymi właściwościami. "Vitroszlif" Sp. z o.o. jest firmą, w której z powodzeniem realizuje się ciekawe pomysły związane z wykorzystaniem szkła budowlanego i to już od wielu lat.
W nowoczesnym budownictwie coraz częściej wykorzystuje się szkło. Trafia ono tam jako produkt zaawansowanej technologii, dający możliwość dogodnego korzystania z jego wyglądu w połączeniu z różnorodnymi właściwościami. "Vitroszlif" Sp. z o.o. jest firmą, w której z powodzeniem realizuje się ciekawe pomysły związane z wykorzystaniem szkła budowlanego i to już od wielu lat.
Firma funkcjonuje od 1976 r., a więc z górą 27 lat. Początki były skromne, ale dzięki inicjatywie właściciela, pana Eugeniusza Ziętala, podjęto szereg działań inwestycyjnych i modernizacyjnych. Szybko więc firma przemieniła się w nowoczesny zakład zatrudniający dziś ok. 80 pracowników.
Wybudowano m.in. dwie hale przeznaczone do produkcji szyb zespolonych. Oddział produkcyjny wyposażony został w nową, w pełni zmechanizowaną linię do wytwarzania szyb zespolonych firmy Lenhardt Wisec oraz linię rozkroju szyb firmy Bystronie. Nawiązana współpraca z największymi producentami szkła w Europie daje możliwość ciągłego śledzenia zmian asortymentu i wdrażania nowości technologicznych. Firma jest producentem szyb zespolonych, które w zależności od konkretnych potrzeb, mogą być skonfigurowane w sposób optymalnie wykorzystujący właściwości szkła brązowego.
Doświadczona załoga, surowce wysokiej jakości oraz dostęp do unikatowych, w wielu przypadkach technologii obróbki szkła sprawiają, że szyby zespolone firmowane znakiem "Vitroszlif" Sp. z o o.o. są najwyższej jakości. Wykorzystując doświadczenie pracowników oraz możliwości nowoczesnego zaplecza technicznego, zakład jest w stanie wykonać niemal dowolny rodzaj i kształt zespolonego szkła budowlanego, w tym wkłady okienne, szkło fasadowe, przeszklenia w centrach handlowych. Ponadto oferowany jest tu asortyment szkła ornamentowego. Oferta zawiera też szyby zbrojone i odmianę szkła stosowaną w konstrukcjach szklarniowych. Produkowane są również szyby wypukłe i gięte. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala na szlifowanie, fazowanie i piaskowanie szkła.
W 1992 r. rozszerzono asortyment produkcji o okna i drzwi. W tym celu 7 lat później przystąpiono do modernizacji oddziału produkcji stolarki budowlanej. Wymieniono dotychczas stosowany system urządzeń opylających na bardziej sprawny i nowoczesny z odzyskiem ciepłego powietrza firmy VBH. Zakupiono także nowoczesne obrabiarki do drewna w tym Centrum Obróbcze "Unicontrel" oraz strugarki Gubisch. Urządzenia te znacznie ograniczyły pracę przy użyciu pił tarczowych, frezarek, wyrówniarek, które tworzyły duże zagrożenie wypadkowe przy ich obsłudze.
W sierpniu br. zakończono prace związane z instalacją nowoczesnej linii do malowania okien. Linia ta posiada tunel i ścianę suchą wyposażoną w wymienne filtry pochłaniające pyły lakiernicze. Zainstalowanie linii ograniczy w znacznym stopniu emisję pyłów lakierniczych do atmosfery i poprawi warunki pracy.
"Vitroszlif" Sp.z o.o. to firma z tradycją. Każdy Klient może liczyć na wysoką jakość produktów. Co również ważne, zaspokaja indywidualne gusta i życzenia. Warto, a nawet trzeba odwiedzić jej placówki, zwłaszcza że bogactwo oferty oraz bardzo korzystne ceny mogą przyprawić o zawrót głowy.


R


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl