Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Sobota, 20 stycznia 2018
Fabiana i Sebastiana
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   

  Nr 3 (1350) 2018-01-18
  W NUMERZE:
» Pierwszy bal studniówkowy w Częstochowie
» Życzenia w Rzerzęczycach
» KONFERENCJA NA AJD. „Z dziejów Kresów Wschodnich. Lwów”
» EKOMIASTO. Karmniki dla ptaków
» Park dla piesków
» EKOWYWIAD. Przyrodę chronimy i kształtujemy
» Noworoczne spotkanie w "Civitas Christiana"
» 155. rocznica Powstania Styczniowego 1863 roku
» Powstanie Styczniowe w regionie częstochowskim
» Ślady Powstania Styczniowego na częstochowskich cmentarzach
» BOHATEROWIE CZĘSTOCHOWY. Takich ludzi już nie ma, czyli wspomnienie o inżynierze Klemensie Kanczewskim
» KARTKI Z KALENDARZA. KALENDARIUM STYCZNIA
» GINĄCE MIASTO. Przedsiębiorstwo Kohna
» WYDAWNICTWA CZĘSTOCHOWSKIE
»  SIATKÓWKA. AZS Częstochowa kontra TSV Sanok: 3:1
» Nowy sponsor „Włókniarza”
» Pierwszy sparing Rakowa w przerwie zimowej
» Zespół „Poraj” na podium!
» Sylwestrowy postrzał


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

Kris Sublimacja.jpg

MaxBramy-net.jpg

UmarzanieDlugow.jpg

tartak-int

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Karol-prawoJazdy-int.jpgr e k l a m a
kultura
Złoty mikrofon
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Do udziału w tegorocznej, szóstej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów "Złoty Mikrofon" zgłoszono 102 uczestników z 15 gmin naszego powiatu.Jury pracujące w składzie: dr Małgorzata Kaniowska (przewodnicząca) – adiunkt w Instytucie Muzyki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Marta Górawska – instruktor d.s. muzyki w ROK w Częstochowie, Grzegorz Papalski – muzyk, pedagog, wicedyrektor Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie oraz Ryszard Strojec – muzyk, aranżer, organizator krajowych i zagranicznych festiwali muzycznych, nagrodziło i wyróżniło łącznie 36 osób.
W kategorii „przedszkola” pierwsze miejsce zajęli: Jakub Kołek (Przedszkole Publiczne w Poczesnej) i Wiktora Huras (Gminne Przedszkole w Starczy). Drugie miejsca przypadły w udziale Karolinie Skaczyło (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii) i Klaudii Hasikowskiej (Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej), zaś trzecie - Natalii Musiał (Przedszkole Publiczne w Hucie Starej B) i Natalii Krawczyk (Przedszkole w Rudniku Wielkim). Na wyróżnienia zasłużyli: Paweł Wójcik (Przedszkole w Lelowie), Małgorzata Jasińska (SP w Nieradzie), Karolina Szyja (Gminne Przedszkole w Starczy), Julia Markiewicz (Przedszkole Publiczne w Hucie Starej B).
W kategorii klas I - III zwyciężyła Anna Bednarek ze SP we Wrzosowej. Drugie miejsca zajęły: Natalia Krzynowek (SP w Kościelcu) i Wiktoria Kachniarz (SP w Rędzinach). Trzecie miejsca przypadły w udziale Klaudii Stanisłąwskiej (SP w Rudnikach) i Karolinie Kolompar (SP w Nieradzie). Ponadto jury wyróżniło: Dominikę Żurawską (SP w Radostkowie), Alicję Szulc (SP w czarnym lesie) i Annę Dryndę (SP w Poczesnej).
W kategorii klas IV - VI pierwsze nagrody przyznano: Michałowi Psiukowi (SP w Janowie), Paulinie Strugacz (SP w Hucie Starej B) i Aleksandrze Nazimek (SP w Poczesnej). Drugie miejsca zajęły Paulina Cygan (SP w Wierzchowisku) i Barbara Derda (SP w Mstowie). Trzecie miejsce przypadło w udziale Sandrze Klucznej (SP w Mstowie). Ponadto wyróżniono: Martę Cisielską (SP w Rzerzęczycach), Karolinę Kamińską (SP we Wrzosowej) i Ewę Woszczyńską (SP w Kłomnicach).
W kategorii Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne pierwsze miejsce zajął Karol Miernikiewicz z Mykanowa, a drugie Paulina Makles z GOK Kłomnice. Trzecie nagrody otrzymały: Anna Gaudy (Gimnazjum w Mstowie), Katarzyna Wrzalik (GOK Mykanów)) i Martyna Nocuń (Gimnazjum nr 2 w Rudnikach). Wyróżniono Annę Bińczyk z Poczesnej, Iwonę Kubarską (GOK Rędziny), Annę zatoń (Gimnazjum w Olsztynie) i Dagmarę Bogucką z Kłomnic.
Wszystkim uczestnikom przeglądu gratulacje i podziękowania złożył starosta częstochowski Andrzej Kwapisz.


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl