Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Niedziela, 21 stycznia 2018
Agnieszkii
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   

  Nr 3 (1350) 2018-01-18
  W NUMERZE:
» Pierwszy bal studniówkowy w Częstochowie
» Życzenia w Rzerzęczycach
» KONFERENCJA NA AJD. „Z dziejów Kresów Wschodnich. Lwów”
» EKOMIASTO. Karmniki dla ptaków
» Park dla piesków
» EKOWYWIAD. Przyrodę chronimy i kształtujemy
» Noworoczne spotkanie w "Civitas Christiana"
» 155. rocznica Powstania Styczniowego 1863 roku
» Powstanie Styczniowe w regionie częstochowskim
» Ślady Powstania Styczniowego na częstochowskich cmentarzach
» BOHATEROWIE CZĘSTOCHOWY. Takich ludzi już nie ma, czyli wspomnienie o inżynierze Klemensie Kanczewskim
» KARTKI Z KALENDARZA. KALENDARIUM STYCZNIA
» GINĄCE MIASTO. Przedsiębiorstwo Kohna
» WYDAWNICTWA CZĘSTOCHOWSKIE
»  SIATKÓWKA. AZS Częstochowa kontra TSV Sanok: 3:1
» Nowy sponsor „Włókniarza”
» Pierwszy sparing Rakowa w przerwie zimowej
» Zespół „Poraj” na podium!
» Sylwestrowy postrzał


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

Kris Sublimacja.jpg

MaxBramy-net.jpg

UmarzanieDlugow.jpg

tartak-int

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Karol-prawoJazdy-int.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
7. urodziny Galerii Jurajskiej z koncertem Margaret
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Galeria Jurajska świętuje swoje 7. urodzony. Gwiazdą wydarzenia będzie Margaret, autorka takich hitów jak "Thank You" oraz "Cool me down". Motywem przewodnim wydarzenia będą natomiast przygody agenta 007 - zapowiada centrum handlowe.


Koncert Margaret i Any Andrzejewskiej, do tego ponad 30 pokazów mody i występy utalentowanych dzieci z Częstochowy - tak Galeria Jurajska będzie świętowała swoje 7. urodziny. Już w najbliższą sobotę w centrum handlowym odbędzie się wielka, urodzinowa feta, którą poprowadzi Jacek Kawalec, aktor znany m.in. z kultowego serialu "Rancho" oraz programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Impreza rozpocznie się o godz. 14 performance zainspirowanym Jamesem Bondem oraz występem dzieci ze szkoły tańca Snake Dance w Częstochowie. Następnie w 3 odsłonach na scenie zaprezentowane zostanie ponad 30 kolekcji na nadchodzący sezon. Będzie można obejrzeć zarówno kolekcje mody męskiej i damskiej, jak również kolekcje mody dziecięcej. Tym ostatnim po raz pierwszy poświęcony zostanie osobna odsłona pokazów.

Na godzinę 17 z kolei zaplanowano koncert częstochowianki Any Andrzejewskiej, uczestniczki 6. edycji "The Voice of Poland". Na scenie Ana wystąpi w specjalnym repertuarze, na który złożą się największe przeboje z filmów o agencie 007, który jest motywem przewodnim 7. centrum handlowego. Będzie można usłyszeć m.in. "Skyfall' Adele, "Writting's on the wall" Sama Smitha czy "Goldeneye" Tiny Turner.

Na wielki finał imprezy wystąpi natomiast Margaret, jedna z najpopularniejszych obecnie piosenkarek, laureatka m.in. MTV Europe Music Awards i Eska Music Awards. Artystka ma na swoim koncie takie przeboje jak "Cool me down" czy "Thank You" , a także album "Just The Two of Us" nagrany wspólnie z Mattem Duskiem. W Galerii Jurajskiej Margaret wystąpi z blisko godzinnym koncertem, który rozpocznie się o godz. 19.40. Jako support przed Margaret wystąpi natomiast prowadzący imprezę Jacek Kawalec. Aktor zaśpiewa piosenki z repertuaru Joe Cockera.

Ale koncerty i pokazy mody to nie jedyne atrakcje, jakie zaplanowało centrum handlowe. Impreza przeniesie się także przed centrum. Tam Hobby4Men ustawi specjalne stanowiska, na których będzie można spróbować strzelania do celu z łuku, broni krótkiej i długiej, a także rzucania nożami do celu, poznając tym samym wszystkie sprawności Jamesa Bonda.

Nie zabraknie także okazji do zakupów. Przez cały dzień w centrum handlowym organizowane będą zabawy na spostrzegawczość "Śladami Bonda", w których do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 100 zł. Zwycięzcy będą ogłaszani w przerwach między pokazami i koncertami. Podpowiedzi, dzięki którym będzie można zdobyć karty pojawią się m.in. na fan page Jurajskiej na Facebooku. Urodzinom towarzyszyć będzie także akcja rabatowa w ponad 70 sklepach. Rabaty sięgną nawet -40% - zapowiada organizator.

Ostatni rok Jurajskiej był rekordowy
Galeria Jurajska w Częstochowie działa już 7 lat. Co roku odwiedza ją ponad 6 milionów osób. 2015 rok był dla centrum rekordowy, zamykając się liczbą ponad 6,2 miliona klientów. Ostatnie dane pokazują, że 2016 może być dla obiektu jeszcze lepszy. Centrum w ostatnim roku przeszło gruntowną metamorfozę. Galeria m.in. zmodernizowało strefę restauracyjną, odświeżono także elewację i zmodernizowano toalety, uporządkowano także tereny zielone wokół obiektu. Przybyło także 12 nowych najemców. Kolejne otwarcia są planowane, w tym m.in. otwarcie studia fitness. Jesienią Jurajska rusza natomiast z nowymi inwestycjami. W centrum powstanie m.in. strefa rekreacyjno-dydaktyczna z akwarium wypełnionym rybami i koralowcami.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl