Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 23 października 2018
Teodora i Seweryna
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 43 (1390) 2018-10-25
  W NUMERZE:
» WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. W Częstochowie nie będzie drugiej tury


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
Częstochowscy strażnicy miejscy na 36. międzynarodowym biegu Ptolemeusza
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
W niedzielę, 2 października, w Kaliszu odbył się 36. międzynarodowy bieg uliczny Ptolemeusza na dystansie 10 kilometrów. Z medalami z Kalisza wrócili reprezentanci Straży Miejskiej.


Do Kalisza pojechała czteroosobowa reprezentacja częstochowskiej Straży Miejskiej. W 36. międzynarodowym biegu ulicznym Ptolemeusza rywalizowało prawie 1100 uczestników. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się częstochowianie.

Po raz kolejny nie zawiodła częstochowska strażniczka miejska Agnieszka Jeż, która praktycznie z każdego swojego startu wraca z trofeami. W kategorii open bez względu na wiek i płeć Jeż była 81. na 1077 sklasyfikowanych biegaczy. Wśród kobiet w kategorii open Jeż była 7!

Częstochowska strażniczka miejska najlepsza okazała się wśród kobiet w kategorii służb mundurowych, gdzie rywalizowali przedstawiciele służby więziennej, policji i straży miejskich. Agnieszka Jeż wygrała też bieg kobiet o Puchar Prefekta Straży Miejskich i Gminnych województwa wielkopolskiego. W tej samej klasyfikacji trzecie miejsce zajęła druga reprezentantka Straży Miejskiej w Częstochowie Katarzyna Kotas. Jeż była też trzecia w kategorii kobiet K30.

Wśród panów w Kaliszu rywalizowało dwóch częstochowskich strażników miejskich. Zajęli oni bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji o Puchar Prefekta Straży Miejskich i Gminnych województwa wielkopolskiego. Szymon Jaroś był trzeci i został sklasyfikowany na trzecim stopniu podium, a Wojciech Krysiak zajął czwartą pozycję, tuż za podium.

Przedstawiciele częstochowskiej Straży Miejskiej udanie promowali nasze miasto podczas międzynarodowej imprezy w Kaliszu i wrócili do domów z medalami, dyplomami i pucharami. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych medali.

Start w Kaliszu to kolejny sukces częstochowskiej strażniczki miejskiej. Rok 2016 jest dla Agnieszki Jeż bardzo udany. Przypomnijmy jej tegoroczne najważniejsze sukcesy. W maju Jeż wygrała dwie imprezy. W Bytomiu II Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego, a w Częstochowie triumfowała w VIII Marszobiegu Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. W lipcu Agnieszka Jeż startowała też w ogólnopolskiej imprezie Lisiniec Run, która odbyła się w Częstochowie w Parku Wypoczynkowym Lisiniec. Uczestnicy biegali na 5 kilometrów. Częstochowska strażniczka miejska wśród kobiet zajęła trzecie miejsce na podium. W Poraju odbyła się w sierpniu konkurencja biegowa I Zalew Biegaczy. W biegu na 12,5 wśród służb mundurowych najlepsza była częstochowska strażniczka miejska Agnieszka Jeż.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl