Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 19 lipica 2018
Wincentego i Wodzisława
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   

  Nr 29 (1376) 2018-07-19
  W NUMERZE:
» Kardiologia przy ul. Mickiewicza musi pozostać w Częstochowie
» Nastały upały – pijmy wodę z kranu!
» PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”
»  BZZ… W ŻÓŁTO-CZARNE PASKI


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

praca w Czestochowie.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
I znowu zmiany w rozkładach jazdy MPK
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
W związku z kolejnym etapem prac w ramach dwóch dużych inwestycji drogowych realizowanych aktualnie w częstochowskiej dzielnicy Północ informujemy, że od soboty (8.10.2016r.) zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu i organizacji komunikacji miejskiej:W związku z kolejnym etapem robót:


zamknięte będą obie jezdnie Alei Wyzwolenia na odcinku od Alei Armii Krajowej do ul. Michałowskiego.
na odcinku Alei Wyzwolenia od ul. Michałowskiego od ul. Iwaszkiewicza będzie utrzymany ruch dwukierunkowy na jezdni północnej
ulicą Michałowskiego można będzie przejechać do ul Wańkowicza (przejezdne skrzyżowanie)
utrzymana zostanie możliwość przejazdu przez Promenadę Czesława Niemena do ul. Brzeźnickiej (dla połączenia ruchu lokalnego z ul. Dekabrystów)
ruch na ul. Iwaszkiewicza pozostanie dwukierunkowy.
w dalszym ciągu funkcjonować będzie przewiązka przez Al. Wyzwolenia łącząca ul. Baczyńskiego z ul. Iwaszkiewicza (w obu kierunkach)
objazd wyznaczono ulicami Michałowskiego i Dmowskiego oraz ul. Dekabrystów i Al. Armii Krajowej.
na czas remontu, dla obsługi dzielnicy Północ - zalecane jest korzystanie z alternatywnych tras dojazdowych np. ul. Fieldorfa-Nila ( od ul. Wały Dwernickiego, Warszawskiej i DK-1) i Al. Marszałkowską (od DK-1, ul. Rząsawskiej i ul. Warszawskiej)

wyłączony z ruchu będzie odcinek skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Armii Krajowej (zamknięty także odcinek al. Armii Krajowej od skrzyżowania z Kiedrzyńską do skrzyżowania z al. Wyzwolenia – nieczynny przystanek na wspomnianym odcinku - ruch w obu kierunkach będzie odbywał się po przeciwnej stronie jezdni)
możliwy będzie wjazd i wyjazd z al. Armii Krajowej w ul. Kiedrzyńską
dla linii nr 92 przystankiem początkowym i końcowym w jednym będzie przystanek „Promenada Niemena” na placu przy ul. Kiedrzyńskiej (przed rondem) – dotychczasowy przystanek końcowy linii nr 92.
przystanek ten będzie też zastępczym przystankiem dla autobusów linii nr 13, 25, 29 i 80 (linia nr 25 pojedzie objazdem o czym niżej), które skręcą w ul. Kiedrzyńską z al. Armii Krajowej by obsłużyć pasażerów i po nawrocie na rondzie wrócą w al. Armii Krajowej kontynuując jazdę w kierunku Centrum Handlowego M-1
przystanek tymczasowy dla linii nr 22 i 24 (autobusy jadące w kierunku od ul. Kiedrzyńskiej w stronę al. Armii Krajowej) zostanie usytuowany na placu w obrębie ul. Kiedrzyńskiej przed skrzyżowaniem z al. Armii Krajowej (vis a vis stałego przystanku, o którym mowa poziom wyżej)
linia nr 25 pojedzie objazdem – szczegóły tutaj - http://mzd.czest.pl/publiczny-transport-zbiorowy/aktualnosci-ptz/2215-od-8-10-2016-roku-zmiana-trasy-linii-nr-25-w-rejonie-ulic-szajnowicza-iwanowa-i-obroncow-westerplatteZa utrudnienia przepraszamy i prosimy o szczególną ostrożność w obrębie objazdów i terenu budowy. Przewidywane zakończenie robót ww. etapu - 20 października br. Termin zakończenia prac drogowych w al. Wyzwolenia planowany jest na koniec listopada brr


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl