Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Środa, 21 listopada 2018
Janusza i Konrada
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 47 (1394) 2018-11-22
  W NUMERZE:
» Prawo i Sprawiedliwość rządzi w Sejmiku Województwa Śląskiego
»  Najserdeczniejsze życzenia
» HUMANIZM I PRZYRODA. Wieloaspektowa edukacja


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
GMINY I POWIATY
KŁOMNICE. Koncert charytatywny „Za misie”
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Wyjątkową atmosfera, znakomite prezentacje artystyczne, liczna publiczność i niezliczona ilość misiów ofiarowanych przez mieszkańców gminy Kłomnice dla dzieci z Wileńszczyzny - tak można najkrócej opisać koncert charytatywny „Za misia”, jaki odbył się 19 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach.Za udział w koncercie i ofiarowane maskotki oraz zabawki publiczności oraz występującym podziękował wójt Gminy Kłomnice Piotr Juszczyk. Ideę akcji pomocy dla Polaków z Wileńszczyzny przybliżył ks. Ryszard Umański, od lat organizujący pomoc dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. - W tym roku z pomocą chcemy dotrzeć do Polaków mieszkających w gminach Jaszuny i Mickuny oraz parafian w kościele w Nowej Wilejce na Litwie – mówił podczas spotkania ks. Ryszard Umański – Zebrane maskotki Święty Mikołaj przekaże dzieciom w polskim przedszkolu w Mickunach i w polskiej szkole w Jałówce i w Pakienie.

W sobotnim koncercie, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach, zaprezentowały się grupy i zespoły artystyczne działające na terenie gminy Kłomnice. Od najmłodszych i nieco starszych „Kłomnickich Płomyczków”, par tanecznych zespołu „Styl", muzyków z Big Bandu „Kłomnice i Okolice”, folklorystycznego zespołu śpiewaczego „Klepisko”, Koła Gospodyń Wiejskich z Garnka, Zespołu Obrzędowego „Grusza” z Rzerzęczyc, zespołu wokalnego ze Skrzydlowa, aktorów teatru „Dratwa” oraz DJ Halou - Łukasz Matuszczyk. Prawdziwą gratką była prezentacja iluzjonisty Gianluca Visco oraz kłomnickich Senioritek - debiutujących na dużej scenie.


KEPAR


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl