Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Środa, 18 lipica 2018
Kamila i Szymona
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   

  Nr 29 (1376) 2018-07-19
  W NUMERZE:
» Kardiologia przy ul. Mickiewicza musi pozostać w Częstochowie


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

praca w Czestochowie.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
NAJLEPSZE PRACE DYPLOMOWE NAGRODZONE
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu dla absolwentów częstochowskich uczelni na najciekawsze prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie promujące Częstochowę.Konkurs „Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z promocją Częstochowy” jest elementem projektu „Akademicka Częstochowa”, realizowanego przez Urząd Miasta we współpracy z uczelniami wyższymi. Jego celem jest promocja nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w sferze rozwoju miasta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Częstochowy jako centrum gospodarczego, oświatowego i kulturalnego. Do konkursu można było zgłaszać prace obronione w roku akademickim 2015/2016.W poniedziałek, 9 stycznia, w Filharmonii Częstochowskiej, nagrody wręczali prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski. W tej edycji laureatami konkursu zostali:- w kategorii ,,Praca licencjacka”: Kamil Legieta – I miejsce (nagroda w wys. 5 tys. zł) za pracę ,,Bezrobocie jako zagrożenie bezpieczeństwa społecznego na przykładzie Częstochowy”- w kategorii ,,Praca inżynierska”: Marcin Dąbek – I miejsce (5 tys. zł) za pracę ,,Projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego z częścią mieszkań przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych”

- w kategorii ,,Praca magisterska”:

Arkadiusz Janic - I miejsce (5 tys. zł) za pracę ,,Analiza możliwości wykorzystania cementów tytanowych do materiałów o matrycy cementowej”

Damian Myzler - II miejsce (4 tys. zł) za pracę ,,Koncepcja obiektu agroturystycznego o blisko zerowej emisyjności zlokalizowanego na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej”

Marcin Biś - III miejsce (3 tys. zł) za pracę ,,Zintegrowany rozwój publicznego transportu zbiorowego w Częstochowie – analiza i ocena”

- w kategorii ,,Praca doktorska”:

Izabela Szumlas-Majzner - I miejsce (5 tys. zł) za pracę ,,Oblicze polityczne społeczeństwa okręgu częstochowsko-radomszczańskiego w świetle wyborów parlamentarnych w latach 1919-1938”

Bartłomiej Macherzyński - II miejsce (4 tys. zł) za pracę ,, Kofermentacja osadów komunalnych i osadów ze ścieków koksowniczych”


zdjęcie: UMCz
r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl