Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Środa, 21 listopada 2018
Janusza i Konrada
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 47 (1394) 2018-11-22
  W NUMERZE:
» Prawo i Sprawiedliwość rządzi w Sejmiku Województwa Śląskiego


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
Kawa z CaffeSport
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
W czerwcu 2016 roku tuż przed startem wakacji na Otwarciu sezonu piłkarskiego młodzików przy ul. Starzyńskiego pojawiła się po raz pierwszy w Częstochowie Mobilna Kawiarnia na rowerze. Już tego dnia wzbudziła Ona spore zainteresowanie wśród uczestników tej imprezy. Jej założycielem jest Pani Katarzyna, na co dzień związane z praca biurową.
W cze
Odejście od biurka to doskonała forma odpoczynku dla oczu ale i kręgosłupa, i chodź w Naszej kawiarni lekko nie jest, jak w każdej pracy, to wykonuję ją z pasją, mówi właścicielka, która serwuje swoim klientom pyszna kawę Lavazza czy świeżą lemoniadę. CaffeSport bo tak brzmi nazwa mobilnej kawiarni głównie można znaleźć na imprezach sportowych w Naszym mieście ale i nie tylko. CaffeSport znają już sympatycy kilku Częstochowskich klubów jak Norwida, Rakowa, Włókniarza, Ajaksu, Orła Kiedrzyn, Sokoła Wręczyca czy Zabieganych, Jest Lepiej i Sportowej Częstochowy . CaffeSport to również partner Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na większości imprez organizowanych w ciągu roku przez MOSiR można spotkać Sportową Kawiarnię. CaffeSport to połączenie pasji do kawy i sportu. Kawiarnia umieszczona jest na mobilnym rowerze. CaffeSport to również doskonałe rozwiązanie dla firmowych eventów. Niska cena, doskonały smak, profesjonalna obsługa, możliwość dyskusji na sportowe tematy z obsługą oraz unoszący się wokół kawiarenki zapach pysznej kawy w całości stanowią doskonałą okazję do czegoś wyjątkowego na twojej imprezie. Już wkrótce firma planuje kolejne punkty oraz wprowadza możliwość franczyzy w której brak liczników, kamer czy drastycznych często zobowiązań wobec franczyzobiorców. Warunki te będą głównym atutem sportowej kawiarni. Wkrótce każdy będzie mógł rozwijać swój punkt, będąc częścią CaffeSport. O tym oraz o konkursach, czy o nowościach jakie już wkrótce zaprezentują Nam miłośnicy Sportu i Kawy można śledzić na bieżąco na profilu facebooku, facebook/sportowakawiarnia oraz na www.caffesport.pl.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl