Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Poniedziałek, 19 marca 2018
Józefa i Bogdana
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   

  Nr 11 (1358) 2018-03-15
  W NUMERZE:
»  Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie WYSTAWA: Masuria 4
» I Stacja Drogi Krzyżowej. Pan Jezus na śmierć skazany
» Las – nasze życie
» Akademicki zawrót głowy
»  „Nastroje” Agnieszki Osadnik
»  DZIEŃ KOBIET U NAJPIĘKNIEJSZEJ Z NIEWIAST
» „Co kobiety zmalowały”
»  WYSTAWA. Grupa „Werniks” – przedstawia
» Koncert nie tylko dla Pań. Anna Maria Jopek & KROKE w Filharmonii Częstochowskiej
» BUDUJĄ, REMONTUJĄ
» Straż Miejska kontroluje piece
» Wystawa „Stąd Nasz Ród” w Częstochowie
»  Zostałem zaakceptowany
»  PIŁKA NOŻNA. Bez punktów z „Gieksą”


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

UmarzanieDlugow.jpg

tartak-int

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Karol-prawoJazdy-int.jpgr e k l a m a
sport
Dwóch sponsorów tytularnych Włókniarza
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa pod taką nazwą zespół „Lwów” będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi. 2 marca na specjalnie zwołanej konferencji oficjalnie parafowano umowy z dwoma firmami, które zostały sponsorami tytularnymi Włókniarza.
Do podpisania kontraktów z przedsiębiorstwami doszło w siedzibie CrossFitu. Prezes Włókniarza Częstochowa, Michał Świącik, nie ukrywał swojego zadowolenia. – Jest to dla nas bardzo ważna chwila, zwłaszcza że po kilku latach wracamy do Ekstraligi. Jeszcze przed nami dużo pracy. Cieszymy się, że pozyskaliśmy sponsora, który jest mocno związany ze sportem częstochowskim. Jest to firma która przez lata wspierała Włókniarza Częstochowa. Pan Eugeniusz (Ziętal – dop. autor) bardzo mocno angażował się w działalność naszego klubu. Wchodząc dzisiaj z nową marką na rynek stwierdził, że warto połączyć żużel z formą ćwiczeń CrossFit. Tym bardziej jest to dla nas niezmiernie miłe – podkreśla Świącik.

Vitroszlif to marka zajmująca się przede wszystkim produkcją okien drewnianych. W ofercie firmy znajdują się również drzwi zewnętrzne, szyby zespolone, lustra, witraże oraz szkło piaskowane. Na rynku istnieje od 1976 roku. – Z Włókniarzem jesteśmy związani naprawdę od wielu lat. Sponsorowaliśmy indywidualnie zawodników, jak choćby Sebastiana Ułamka. A teraz na dodatek zamierzamy wypromować nasze nowe przedsiębiorstwo, CrossFit – mówi właściciel firmy Vitroszlif, Eugeniusz Ziętal, który dodał, że nie trzeba było go długo przekonywać, aby przedsiębiorstwo weszło w nazwę klubu Włókniarza Częstochowa. – Pani Elżbieta (Kijeńska-Salwa, osoba zajmująca się działem marketingu w klubie – dop. autor) wyszła do mnie z taką propozycją tydzień temu. Rozmowy przebiegły naprawdę prężnie i szybko.

Umowa między Włókniarzem a Vitroszlifem podpisana jest na okres jednego roku. Niewykluczone jednak, że zostanie przedłużona. – Póki co musimy przeczekać bieżący rok. Zobaczymy co będzie potem. Nawet jeśli nie będziemy sponsorem tytularnym w kolejnych latach, będziemy nadal indywidualnie wspierać zawodników czy też nazwa naszej marki będzie widoczna na banerach stadionu. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia umowy na aktualnych warunkach. Jednakże ostateczna decyzja, po sezonie 2017, będzie należeć nie tylko do nas, ale również do Włókniarza – powiedział Ziętal.

Drugi z nowych darczyńców Włókniarza, CrossFit Bastion, to klub fitness mieszczący się przy ul. Bór 71/75. Zajęcia treningowe przeprowadzane są w zmodernizowanej hali przemysłowej. Przestrzeń obiektu otoczona jest bieżnią o długości 100 m. Klub oferuje profesjonalne strefy do podnoszenia ciężarów, treningu personalnego, gimnastyki czy jogi. Jaki był powód wsparcia częstochowskiego żużla na takim poziomie? – Myślę, że zaważyło na tym połączenie tych dwóch dyscyplin sportowych. Możemy wesprzeć Włókniarza od strony zaplecza. Nasz obiekt jest bowiem wspaniale przygotowany do różnego rodzaju ćwiczeń, co może pomóc zawodnikom w przygotowaniach kondycyjnych jak również siłowych. Zarówno CrossFit, jak i Włókniarza tworzą ludzie z pasją. W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy podjąć współpracę, jako dwa uzupełniające się kluby – mówi współwłaściciel firmy CrossFit, Rafał Nowak, który potem dodaje – Rozmowy z Włókniarzem długo nie trwały. Przebiegały one w bardzo przyjaznej atmosferze. Z działaczami Włókniarza naprawdę świetnie się rozumiemy.
NORG


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl