Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 23 października 2018
Teodora i Seweryna
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 43 (1390) 2018-10-25
  W NUMERZE:
» WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. W Częstochowie nie będzie drugiej tury


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
INFORMACJE CZĘSTOCHOWA
Nowy gatunek SUV’a grasuje w M1!
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Już w najbliższy piątek 17 marca startuje jubileuszowa, dwudziesta edycja Loterii Centrów Handlowych M1. Tym razem do wygrania jest najgorętsza motoryzacyjna premiera zeszłego roku, dopiero wkraczająca na nasz rynek nowość z gatunku SUV - Skoda Kodiaq.Jak można ją wygrać? Wystarczy, zrobić zakupy w którymkolwiek z Centrów Handlowych M1, wypełnić kupon i wrzucić go do urny, a w dniu losowania pojawić się na parkingu przed sceną.
Łączna wartość nagród do zdobycia to przeszło 800 000 złotych, poza samochodami, w puli nagród znajdują się również zakupowe vouchery o wartości 2000 złotych każdy.

Finałowe losowanie odbędzie się 23 kwietnia.

Loteria promocyjna rozpocznie się w każdym z Centrów Handlowych M1 w piątek 17 marca i potrwa do niedzieli 23 kwietnia. Nagrodą główną jest dziewięć samochodów Skoda Kodiaq o wartości przeszło osiemdziesiąt tysięcy złotych każdy i 27 voucherów po 2000 złotych do wydania w M1.

Łączna wartość nagród w całej Polsce to ponad 800 000 złotych!

„To jubileuszowa edycja naszej flagowej akcji. Trudno w to uwierzyć, ale gdybyśmy ustawili wszystkie wylosowane do tej pory samochody jeden za drugim to utworzyłby się przeszło kilometrowy korek!

Pamiętajmy, że wzięcie udziału w Loterii jest bardzo proste. Wystarczy przyjść do M1 na zakupy i wydać co najmniej 100 złotych, następnie wy-pełnić kupon otrzymany wraz zakupami lub na stoisku promocyjnym i wrzucić go do urny. Za wydanie każdych kolejnych 100 złotych klient otrzymuje kolejny kupon do wrzucenia do urny, a każdy los zwiększa szansę na wygraną” – mówi Urszula Porębska, Dyrektor ds. Marketingu Metro Properties, organizatora loterii.

W pasażach centrów handlowych na czas trwania loterii pojawią się naklejki podłogowe kierujące do stoisk promocyjnych z urnami. Obsługujące je hostessy będą będą służyły pomocą i wyjaśniały klientom zasady udziału
w loterii.

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 16:00 na parkingu przed każdym z centrów M1. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna jest obecność podczas finału. Dodatkowo, podczas weryfikacji kuponu, przyszli zwycięzcy będą proszeni o okazanie podstemplowanych paragonów oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Warto pamiętać o ich zabraniu.

Z regulaminem Loterii można zapoznać się przy stoiskach promocyjnych oraz w sekretariatach centrów M1.r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl