Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 22 lutego 2018
Marty i Małgorzaty
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   

  Nr 8 (1355) 2018-02-22
  W NUMERZE:
» Hołd dla ,,Warszyca" - Żołnierza Niezłomnego
» Wiara i rodzina
» ZŁOTA PIĄTKA W OKF


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_22 kopia

MaxBramy-net.jpg

UmarzanieDlugow.jpg

tartak-int

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Karol-prawoJazdy-int.jpgr e k l a m a
WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA
Festiwal Boss
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Od 28 do 30 marca na Politechnice Częstochowskiej odbył się Boss Festiwal. To największa bezpłatna konferencja dla studentów poświęcona biznesowi. Ponad 600 studentów brało udział w przygotowanych wykładach i warsztatach.


Od 28 do 30 marca na Politechnice Częstochowskiej odbył się Boss Festiwal. To największa bezpłatna konferencja dla studentów poświęcona biznesowi. Ponad 600 studentów brało udział w przygotowanych wykładach i warsztatach.


W tym roku to już XIV edycja festiwalu. Wydarzenie odbywa się w największych ośrodkach akademickich w całej Polsce. Organizatorem jest Studenckie Forum Business Center Club.

Relacja

Wtorek

Po godzinie 9 aula wypełniła się studentami. Studenci chcieli dowiedzieć się – jak odpowiednio wyskalować i zbudować biznes. Aby firma przetrwała w czasach Internetu, należy podjąć wiele niezbędnych działań. Wykład prowadził właściciel największej sieci networkingowej w Polsce – WFS – Damian Przybyło. O motywację i wiedzę wiedzę, jak wytrwać w podczas pracy i nie zniechęcać się porażkami zadbał Jake Smolarek – organizator największego sztabu WOŚP, działającego poza granicami Polski. Na koniec pierwszego dnia odbyło się spotkanie z Agnieszką Bednarczyk – szefową agencji Public Relations – Strategia FM. Zbudowanie własnego – odpowiedniego wizerunku jest podstawą, aby odnaleźć się na zawiłym rynku pracy. Omówione działania można również zastosować w budowie firmy. Dlatego każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Środa
Drugiego dnia wykłady skupiły się na umiejętnościach związanych ze sprzedażą i pieniędzmi. Justyna Mirek wyjaśniła, jak planować swoją pracę, aby osiągać zaplanowane cele. Do sukcesu prowadzi wiele dróg. Najważniejsze jest jednak wyciągnie wniosków i regularna praca. Karol Froń podzielił się wiedzą na temat sprzedaży. Aktualnie najbardziej pożądanej umiejętności na rynku pracy. O dawkę motywacji w działaniach tego dnia zadbał Maciej Wieczorek.

Czwartek
Ostatni dzień rozpoczęły warsztaty z Piotrem Drosdzolem. Agile Coach pokazał na czym polega nowoczesne zarządzanie projektami. Była mowa o otwartości na zmiany. Stosując się do tych zasad, można osiągnąć maksimum rezultatów w krótkim czasie. Na zakończenie festiwalu nie zabrakło podstawowych kwestii, związanych z profesjonalnym CV oraz przygotowaniem się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zajęcia prowadziła specjalistka HR – Banku ING – Renata Turek. Studenci odkryli zalety i możliwości, związane z podejmowaniem pracy już podczas studiów.

Tegoroczny festiwal przechodzi do historii. Zaskoczyła olbrzymia frekwencja oraz wspaniali goście. Jak widać mocną pozycję wśród ekspertów mają nie tylko panowie, ale również kobiety.Częstochowskie Studenckie Forum Business Center Club - organizator konferencji.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl