Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 17 stycznia 2019
Antoniego i Rościsława
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 3 (1402) 2019-01-17
  W NUMERZE:
» Otwarcie budynku schroniska dla bezdomnych w Lubojence
» SŁUŻBA ZDROWIA. Nowy szpital w Częstochowie
» Opłatek Klubu Seniora AZS


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
sport
Roszady kadrowe w Skrze Częstochowa
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Piłkarze częstochowskiej Skry, którzy na zakończenie minionego sezonu zajęli siódme miejsce w trzeciej lidze, grupie trzeciej obecnie przebywają na urlopach, które potrwają do poniedziałku, 10 lipca br.

Jak zapowiadają włodarze klubu, nie zanosi się na rewolucję w składzie trzecioligowca. Większość zawodników, którzy stanowili trzon zespołu pozostanie w drużynie. Postanowiono jednak rozstać się z niektórymi graczami. Na tej liście znaleźli się: Przemysław Sawicki, Kamil Witkowski (tej dwójce zakończyło się wypożyczenie i nie będzie Ono przedłużone). Natomiast Bartoszowi Dyszemu, Rafałowi Koteckiemu oraz Andrzejowi Piecuchowi wygasły umowy i nie będą One przedłużone. Trwają natomiast rozmowy w sprawie przedłużenia wypożyczenia z częstochowskiego Rakowa, Daniela Rumina. Po okresie wypożyczenia – do pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec powrócił Patryk Mularczyk.
Jak informuje oficjalna strona internetowa Skry, w tej sprawie jest wola z obydwu stron aby ten zawodnik pozostał w klubie z Loretańskiej na kolejny sezon trzeciej ligi. Pozostali zawodnicy zadeklarowali pozostanie w drużynie Skry Częstochowa na sezon 2017/2018.
Znani są już wszyscy beniaminkowie trzeciej ligi, grupy trzeciej, którzy będą rywalizowali z częstochowianami na tym szczeblu rozgrywek : KGHM Zagłębie II Lubin, KS Stilon Gorzów Wielkopolski, KS Polonia Głubczyce oraz TS Gwarek Tarnowskie Góry. Inauguracja sezonu nastąpi w połowie sierpnia br.
Przemysław Pindor


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl