Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 23 października 2018
Teodora i Seweryna
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 43 (1390) 2018-10-25
  W NUMERZE:
» WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. W Częstochowie nie będzie drugiej tury


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
Gazeta Częstochowa
Koncert zespołu November Project w Częstochowie
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
18 października 2017 roku - Koncert zespołu November Project, w którym wokalistą jest Paprodziad - lider zespołu Łąki Łan! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Fundacji EuroHelp (ul. Przemysłowa 9, Częstochowa).

Parę słów o zespole:

Zespół November Project zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom. Dzięki temu każdy z członków zespołu może rozwijać swoją pasję, którą jest muzyka. Z czasem okazało się, że terapeutyczne właściwości mają wpływ na członków zespołu ale i na wszystkich słuchaczy. Ich hasło to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI, bo każdy z nas nie jest doskonały, mamy słabości, bo nikt nie jest ideałem! Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje. Niektórzy z nas mają na tyle „mało”, że bardziej potrafią to docenić i taką postawą zarażać otoczenie. Mamy na co dzień różne poglądy, wiek, hobby, umiejętności; ale to co nas łączy to chęć dzielenia się radością, optymizmem i empatią. Artyści są szczęśliwi, że ich muzyka trafia do coraz większej liczby odbiorców. Mają sporo pretekstów, by w sposób naturalny zarażać pozytywną aurą. Funkcjonuje w społeczeństwie stereotyp, że człowiek niepełnosprawny to przede wszystkim ktoś kto ma ograniczenia, nie da rady, wątpi w swoje siły, nie wierzy w swoje możliwości, nie docenia swojej wartości, wstydzi się, boi. W November Project pomagają sobie nawzajem i nawzajem się od siebie uczą. Każdy daje z siebie to co ma najlepszego i tym co najlepsze chce się dzielić z innymi. To emanuje z ich muzyki, z tekstów i z koncertów. To misja którą pragną dzielić się ze światem.


Podczas samego wydarzenia, chcemy by osoby z niepełnosprawnością, nie tylko stanowiły głównych wykonawców tego wieczoru, ale także odbiorców. Cała impreza ma charakter przede wszystkim integracyjny.

W załączniku znajduje się afisz zapraszający na wydarzenie, a więcej informacji na jego temat można znaleźć pod linkiem: bit.ly/november18-10

Zależy nam by informacja o tym wydarzeniu, dotarła do jak największego grona odbiorców, szczególnie dlatego, że wydarzenie jest bezpłatne. Wierzymy, że nasza inicjatywa zainteresuje Państwa redakcję, jak i odbiorców.

www.oczamibrata.plr


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl