Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 1 (1296) z 2017-01-05, dział : publicystyka

Nagrody dla młodych sportowców z Gminy Poraj

22 grudnia odbyła się Gminna Gala Sportu, podczas której wyróżniono sportowców, trenerów i kluby, a także działaczy sportowych i instytucje propaguj±ce sport na terenie Gminy Poraj w 2016 roku.


Nagrody laureatom wręczał wójt Łukasz Stachera wraz z przewodnicz±cym Rady Gminy i prezesem Porajskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu Andrzejem Pawłowskim, wiceprzewodnicz±cym Rady Gminy Mariuszem Karkoch±, prezesem LKS Polonii Poraj Michałem Grzybowskim i radnymi Małgorzat± Rodek i Tomaszem Klimkiem. Galę poprowadził Andrzej Kozłowski.
W¶ród najlepszych sportowców i trenerów z Gminy Poraj w 2016 roku znaleĽli się trenerzy: Krzysztof Całus, Robert Grabski, Tomasz Dusza, Andrzej Pawłowski i Krystian Pakuła. A także spora grupa zawodników.
Klub Shogun: Mateusz Pompa, Karol Sioła, Oskar Kudrys, Michał Marchewka, Katarzyna Makieła, Karolina Makieła

Yacht Club Zefir-Drakkar: Alicja Sobota, Wiktoria Sajdak, Julia Majewska, Tomasz Sobota, Błażej Grabowski, Piotr Grabski, Przemysław Grabowski, Dominik Masłoń, Damian Sobota, Piotr Węgrzyński, Mateusz Szczypka, Maria Grabska, Karolina Skóra, Maciej Jarosz, Jakub Macoch, Jakub Zębik, Maciej Brymora

Gimnazjum Poraj: Daniel Ostrowski, Damian Sawicki, Aleksander Górecki, Adam Czechowski, Magdalena Studzińska, Aleksandra Krzyczmonik, Julia Białas, Zuzanna Rodek, Konrad Noszczyk, Adrianna Przeniosło

Gimnazjum w Żarkach Letnisku: Rafał Markiewcz, Oskar Budzikur, Marcin Biskup, Aleksandra Placek, Julia Sadowska, Karolina Karkocha, Barbara Wywiał

Szkoła Podstawowa w Poraju: Kinga Guła, Andżelika Czechowska, Marta Stefaniak, Dominik Górecki, Szymon Łabu¶, Tymon Chrobot

Szkoła Podstawowa w Żarkach Letnisku: Oskar Nietresta, Piotr Włosik, Wiktor Miszczyk, Zuzanna Sulej, Agata Derejczyk

Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu: Wiktor Szewczyk, Michał Mordoń

Szkoła Podstawowa w Choroniu: Zofia Wnuk, Natalia Szecówka, Małgorzata Leszczyńska, Tomasz Chwastek, Wojciech Bednarczyk, Maciej Marchewka

Szkoła Podstawowa w Masłońskiem: Patrycja Gocyła, Milena Hepner, Maja Cie¶lińska, Szymon Sławek, Leon Stachera, Kuba Sitek

Szkoła Podstawowa w KuĽnicy: Adrian Lula, Natalia B±k, Natalia Morawiec, Emilia Skorupa, Nikola Kulak


UG

© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone