Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 9 (1304) z 2017-03-02, dział : wywiady

Od marca w Galerii Jurajskiej będzie dyżurowała stylistka

Galeria Jurajska wprowadza bezpłatne usługi stylistki. Od początku marca z pomocy doradcy będzie mógł skorzystać każdy, kto się wcześniej umówi na spotkanie.

Nawet 2,5 godziny będzie mogła poświęcić stylistka Galerii Jurajskiej każdej osobie, która chce zmienić coś w swoim sposobie ubierania się lub potrzebuje porady podczas robienia zakupów. Od początku marca w centrum handlowym można bezpłatnie skorzystać z pomocy doradcy wizerunkowego.Po poradę do stylistki będzie mógł zgłosić się każdy, kto poszukuje swojego stylu. Eksperta doradzać będzie m.in. w zakresie doboru ubrań i dodatków do typu sylwetki, przygotowań do tzw. "wielkiego wyjścia", stylizacji biznesowej i na co dzień. Konsultacje mają formę luźnej rozmowy, a także rozmowy połączonej z przymierzaniem ubrań w sklepach. Wspólnie ze stylistą można również wybrać się na zakupy.- To rozwiązanie dla osób, które nie mogą się uporać z doborem ubrań lub chcąc zmienić swój styl z różnych powodów. Stylistka doradzi jak kupować, aby w domu nie zalegały nam ani razu nie założone rzeczy, podpowie również jak ubrać się np. do pracy, na wesele, pierwszą randkę, na maturę czy studniówkę. Bardzo cenne będą także wskazówki dotyczące kompletowania garderoby w taki sposób, aby pasowała ona do typu sylwetki - mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.Żeby móc spotkać się ze stylistką wystarczy umówić się na spotkanie. Służy do tego specjalna strona http://galeriajurajska.pl/index.php?modul=stylistka. Wystarczy na niej rozwiązać krótki test i wybrać dzień oraz godzinę spotkania.

Potwierdzenie konsultacji otrzymuje się drogą mailową.- Konsultacje są otwarte zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nie ma wymogu wcześniejszego zrobienia zakupów czy okazania paragonów, wystarczy potwierdzenie wizyty on-line. Cała konsultacja jest bezpłatna i może przebiegać według formuły, którą sami ustalimy ze stylistką. Może to być zwykła rozmowa przy kawie, ale może to być także intensywny shopping z doborem ubrań w sklepach - wyjaśnia Violetta Dziubin.Osobom chcącym zmian, pomagać będzie twórczyni portalu Spell Your Shape Tatiana Szczęch, stylistka, wykładowca i doradca wizerunkowy z ponad 10-letnim doświadczeniem, na co dzień zajmująca się m.in. szkoleniami oraz stylizacją sesji zdjęciowych, a także doradztwem indywidualnym i biznesowym. Tatiana Szczęch jest również eyefitterem, czyli ekspertem w doborze okularów.Usługi stylistki, jakie wprowadza Galeria Jurajska znacznie różnią się od podobnych tego typu konsultacji w innych galeriach. Po pierwsze konsultacje są otwarte i nieobwarowane żadnymi warunkami wstępnymi np. okazaniem paragonów. Nie ma również wymogu zrobienia zakupów ze stylistką. Ich uczestnik nie ponosi także żadnych kosztów. Po drugie trwają aż 2-2,5 godziny, a nie 1 godzinę, jak to najczęściej ma miejsce w innych galeriach.- To już kolejna usługa, której celem jest sprawienie, żeby zakupy w Galerii Jurajskiej stały się ciekawsze i bardziej komfortowe. Stworzyliśmy ją z myślą o osobach, które są zabiegane, a co za tym idzie często szybko i przypadkowo robią zakupy. Dzięki pomocy stylistki nasi klienci mają teraz okazję na bardziej uporządkowany shopping, a co za tym idzie bardziej satysfakcjonujący - zapewnia przedstawicielka Galerii Jurajskiej.r

© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone