Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 10 (1305) z 2017-03-09, dział : INFORMACJE CZĘSTOCHOWA

Wodociągi Częstochowskie liderem biznesu

W siedzibie Business Centre Club w Warszawie wręczono przedstawicielowi częstochowskiego przedsiębiorstwa Nominację do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.


„Lider Polskiego Biznesu” to ogólnopolski konkurs którego zadaniem jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich zarządów osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i odznaczających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki w biznesie oraz prowadzących działalność społeczna i charytatywną. Organizatorem konkursu jest Zarząd BCC. Analizowane są nie tylko wyniki ekonomiczne ale także jakość i nowoczesność produktów, inwestycje, dbałość o środowisko naturalne, działalność charytatywna i aktywność klubowa w BCC. Jest to pierwsza z tej grupy nagroda dla Wodociągów Częstochowskich.

Prezes Andrzej Babczyński odebrał także dwunastą już Gazelę Biznesu przyznaną Spółce za rok 2016. Przynależność do elitarnego grona wyróżnionych w rankingu prowadzonym przez "Puls Biznesu" potwierdza stabilność finansową, rzetelność i prowadzenie działalności zgodne z normami i procedurami.
Rr

© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone