Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 26 (1321) z 2017-06-29, dział : sport

Ruszyła sprzedaż biletów na I rundę IMŚJ w Poznaniu

23 lipca w Poznaniu odbędzie się pierwsza runda EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship, rozgrywek mających wyłonić najlepszego juniora świata. Miło nam poinformować, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship to trzyrundowy cykl zmagań o tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów na żużlu. Zawody, które rozpoczną się w Poznaniu o godz. 17:00 nazwać je można żużlową imprezą roku w mieście.

Tegoroczny cykl zapowiada się niezwykle ciekawie. Na Golęcinie, o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej walczyć będą m.in. aktualny mistrz świata juniorów, Australijczyk Max Fricke, jego rodak Jack Holder, najlepszy brytyjski junior Robert Lambert oraz czterech reprezentantów Polski: Maksym Drabik, Kacper Woryna, Bartosz Smektała i Dominik Kubera.

Dla wszystkich kibiców mamy dobre wiadomości. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na pierwszą finałową rundę juniorskiego czempionatu. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem serwisu https://bilety.pszpoznan.com.pl/
© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone