Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 35 (1330) z 2017-08-31, dział : INFORMACJE CZĘSTOCHOWA

Utrudnienia w ruchu kołowym na skrzyżowaniu Al. Monte Cassino i ul. Jagiellońskiej

Wydział Realizacji Inwestycji Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie uprzejmie informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przy „Przebudowie wlotu Alei Bohaterów Monte Cassino na skrzyżowaniu z ul. Jagiellońską w Częstochowie” z dniem 1 września 2017r. (piątek) na okres około 2 tygodni zostanie zmieniona Tymczasowa organizacja ruchu na przedmiotowym skrzyżowaniu.Wprowadzone zmiany:

Zamknięta będzie dla ruchu kołowego północna jezdnia ul. Jagiellońskiej od skrzyżowania z ul. Warneńczyka miejsca zjazdu do stacji paliw na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego.
Zamknięty będzie również wlot i wylot Al. Bohaterów Monte Cassino do ul. Jagiellońskiej. Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po jezdni południowej - sygnalizacją świetlna będzie wyłączona.

W związku z powyższym wyznaczone zostaną objazdy odcinka DK - 43 w kierunku Katowic ulicami: Piastowską i Sabinowską. Jadąc od Katowic w kierunku Wielunia należy kierować się do węzła DK 1/DK-46 i tam skręcić w Al. Jana Pawła II. Schemat tras objazdowych przedstawiono na załączonym schemacie.

UWAGA:
W dalszym ciągu – do dnia 3 września włącznie – obowiązywał będzie objazd DW-908 (kierunek Tarnowskie Góry) z powodu zamknięcia ul. Powstańców Warszawy.

Za utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych MZDiT serdecznie przeprasza.

r

© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone