Gazeta Częstochowska - tygodnik regionalny
Wydanie nr 40 (1335) z 2017-10-05, dział : Gazeta Częstochowa

Koncert zespołu November Project w Częstochowie

18 października 2017 roku - Koncert zespołu November Project, w którym wokalistą jest Paprodziad - lider zespołu Łąki Łan! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Fundacji EuroHelp (ul. Przemysłowa 9, Częstochowa).


Parę słów o zespole:

Zespół November Project zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom. Dzięki temu każdy z członków zespołu może rozwijać swoją pasję, którą jest muzyka. Z czasem okazało się, że terapeutyczne właściwości mają wpływ na członków zespołu ale i na wszystkich słuchaczy. Ich hasło to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI, bo każdy z nas nie jest doskonały, mamy słabości, bo nikt nie jest ideałem! Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje. Niektórzy z nas mają na tyle „mało”, że bardziej potrafią to docenić i taką postawą zarażać otoczenie. Mamy na co dzień różne poglądy, wiek, hobby, umiejętności; ale to co nas łączy to chęć dzielenia się radością, optymizmem i empatią. Artyści są szczęśliwi, że ich muzyka trafia do coraz większej liczby odbiorców. Mają sporo pretekstów, by w sposób naturalny zarażać pozytywną aurą. Funkcjonuje w społeczeństwie stereotyp, że człowiek niepełnosprawny to przede wszystkim ktoś kto ma ograniczenia, nie da rady, wątpi w swoje siły, nie wierzy w swoje możliwości, nie docenia swojej wartości, wstydzi się, boi. W November Project pomagają sobie nawzajem i nawzajem się od siebie uczą. Każdy daje z siebie to co ma najlepszego i tym co najlepsze chce się dzielić z innymi. To emanuje z ich muzyki, z tekstów i z koncertów. To misja którą pragną dzielić się ze światem.


Podczas samego wydarzenia, chcemy by osoby z niepełnosprawnością, nie tylko stanowiły głównych wykonawców tego wieczoru, ale także odbiorców. Cała impreza ma charakter przede wszystkim integracyjny.

W załączniku znajduje się afisz zapraszający na wydarzenie, a więcej informacji na jego temat można znaleźć pod linkiem: bit.ly/november18-10

Zależy nam by informacja o tym wydarzeniu, dotarła do jak największego grona odbiorców, szczególnie dlatego, że wydarzenie jest bezpłatne. Wierzymy, że nasza inicjatywa zainteresuje Państwa redakcję, jak i odbiorców.

www.oczamibrata.plr

© GAZETA CZĘSTOCHOWSKA - Wszelkie prawa zastrzeżone