Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Sobota, 20 października 2018
Ireny i Kleopatry
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

Powrót do listy tematów 
Wiadomość:
Temat: Henryka Krzywonos-Strycharska-medialną "bochaterką" zjazdu
Autor: yupiter1234
Z dnia: 08-09-2010 06:24
Treść:
Przykry incydent zaplanowany na uroczysty Zjeździe Solidarności przykrył medialne wiadomości z obchodów 30 rocznicy powstania Solidarności. Aby uderzyc w Jarosława Kaczyńskiego zwerbowano kobietę nie majacą żadnych oporów moralnych , zachowujacą się w sposób niekulturalny i chamski. Broniąc jakoby Tuska i Komorowskiego w bezwzględny sposób zaatakowała pana Jarosława Kaczyńskiego jako argumentem posługując się kłamstwem jakoby Jarosław Kaczyński przywłaszczył sobie nazwę Solidarność.

Tusk uderza wszędzie nie szczędząc niczego. Dla niego i jego zwolenników nie ma nic godnego szacunku. Mam nadzieję, że media , które na obchodach zauważyły tylko ten incydent przekażą prawdziwa relację z uroczystości.

Odpowiedzi
Na razie nikt nie odpowiedział na tą wiadomość - Masz szanse być pierwszy
Powrót do listy tematów 

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl