Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 23 października 2018
Teodora i Seweryna
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

Powrót do listy tematów 
Wiadomość:
Temat: PO partią SB, WSI i TW.
Autor: yupiter1234
Z dnia: 08-09-2010 06:27
Treść:
Jeżeli jesteś byłym funkcjonariuszem UB lub SB albo współpracowałeś ze służbami specjalnymi PRL to możesz zrobić karierę w PO.

PO to partia, która przygarnie każdego z taką przeszłością. Boni, Buzek to najwybitniejsi przedstawiciele TW , którzy zrobili karierę w PO. Wałęsa a może TW Bolek tak gorąco popierający tą partię no i pan Niesiołowski, który tak ładnie współpracował z SB. Został szef Tusk. Wprawdzie brak jakichkolwiek danych na współpracę z SB, ale to właśnie Donald Tusk był jednym z tych, co obalali pierwszy polski demokratyczny i niezależny rząd Olszewskiego. Pan Komorowski to wielki zwolennik WSI .Wszyscy ci ludzie zioną nienawiścią do Jarosława Kaczyńskiego i PiS. Media, które popierają tą partię to przede wszystkim Gazeta Wyborcza i TVN. Nic więcej na ten temat nie trzeba mówić. Wyborco, zanim postawisz znaczek przy nazwisku z list PO, zastanów się nad przeszłością tego kandydata.

Odpowiedzi
Na razie nikt nie odpowiedział na tą wiadomość - Masz szanse być pierwszy
Powrót do listy tematów 

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl