Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 21 lutego 2019
Eleonory i Feliksa
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

Powrót do listy tematów 
Wiadomość:
Temat: Polskie radio wraca do PRL + dopalacze
Autor: yupiter1234
Z dnia: 05-10-2010 08:00
Treść:
Włączyłem dzisiaj o godzinie 7 rano radio i nastawiłem na I program. I oto usłyszałem coś co przypomniało mi lata głębokiej komuny PRL. Dowiedziałem się , że Premier Tusk walczy z dopalaczami, że Premier Tusk w UE też walczy z dopalaczami i , że Premier Tusk będzie walczył z dopalaczami wszędzie i ze wszystkimi. Dowiedziałem się, że Premier Tusk jest w Brukseli i tu wyłączyłem radio. Moja cierpliwość uległa wyczerpaniu. W ciagu kilku minut wiadomości słowa "Premier Tusk " zostały powtórzone kilkanaście razy. Ja dodawałem sobie słowa "I sekretarz Donald Tusk".

Marzy mi się aby po właczeniu radia usłyszeć, że rząd znalazł sposób na dług publiczny, że rośnie zatrudnienie i spada inflacja, że gospodarka polska prze do przodu a inwestorzy tworzą w Polsce nowe miejsca pracy.

Sprawa dopalaczy nie jest sprawą nową. To trwa w Polsce od wielu lat. Zastanawiam się skąd ta nagła zaciekłość w tej sprawie. A może ktoś nie dał tego co miał dać?

Odpowiedzi
Na razie nikt nie odpowiedział na tą wiadomość - Masz szanse być pierwszy
Powrót do listy tematów 

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl